Společnost HESTEGO s.r.o. zavedla Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Společnost HESTEGO s.r.o. chtělo posílit své obchodní oddělení o nový informační systém, jenž by podporoval právě aktivity se zákazníky. Proto společnost zvolila CRM systém splňující právě jejich specifické požadavky - Microsoft Dynamics CRM 4.0.

HESTEGO se specializuje na výrobu ochranných komponentů pro pohyblivé součásti obráběcích strojů. Se svým zaměřením se řadí k nejvýznamnějším společnostem na českém, ale i evropském trhu.
Hlavními důvody pro zavedení Microsoft CRM 4.0 ve společnosti HESTEGO s.r.o. byly poskytnutí obchodníkům lepší SW podpory v aktivitách se zákazníky a zlepšit přehled o obchodních činnostech. Jako hlavní přínos zavedení systému je zlepšení přehledu o rozpracovaných zakázkách, kdy systém upozorňuje obchodníky na nesplnění povinnosti ze strany výroby. Dalším přínosem pro celou společnost je větší možnost zastupitelnosti jednotlivých obchodníků, jelikož každý má přístup ke všem potřebným informacím a ve velmi krátké době je schopen pochopit, v jakém stavu se zakázka právě nachází a jak ji dotáhnout do úspěšného konce.


Společnost HESTEGO s.r.o. si vybrala pro implementaci informačního systému společnost D3Soft s.r.o., jelikož ta již řadu let je specializovaným odborníkem na tento software.

Komentáře

Pouze registrovaní uživatelé můžou přidat komentář
 


HR systém Vema - komplexní informační systém pro řízení firmy.

Tip na oblíbený český CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->