MS Dynamics CRM Hosting

MS Dynamics CRM Hosting

Microsoft Dynamics CRM Hosting kombinuje možnosti kancelářských aplikací se silným CRM řešením provozovaným po internetu. Toto levné, snadno použitelné řešení nabízí funkce a možnosti k lepšímu zacílení nových zákazníků, správě marketingových kampaní, řízení obchodních aktivit a řešení a eskalaci servisních případů.

Řízení vztahů se zákazníky (CRM) je celopodniková business strategie zaměřená na zlepšování komunikace a interakcí se zákazníky. Microsoft Dynamics CRM Hosting je snadno použitelné řešení pro podporu této strategie. Je okamžitě dostupné prostřednictvím internetu a pomáhá organizacím v rychlém nastartování jejich podnikání s rozumnými náklady a s flexibilitou umožňující přizpůsobení řešení specifickým potřebám každého podniku. Řešení zaručuje spolehlivé přijetí koncovými uživateli, protože se ovládá a je plně integrováno s aplikací Microsoft Office Outlook (alternativou je webový prohlížeč).

Uživatelské prostředí Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM Hosting poskytuje zaměstnancům přístup k zákaznickým informacím v systému pro řízení prodejních, marketingových a servisních činností.

PRODEJ:

Řešení Microsoft Dynamics CRM umožňuje udržovat zákaznické informace na jednom místě a sdílet je mezi jednotlivými uživateli. Podporuje řízení obchodních příležitostí, eviduje komunikaci se zákazníky a poskytuje předpovědi prodeje, prodejní statistiky a hodnocení jednotlivých obchodníků.

MARKETING:

Řešení Microsoft Dynamics CRM umožňuje hromadné oslovení potenciálních zákazníků různými kanály (direkt mail, e-mail, telefon, sms, web), eviduje jejich reakce, převádí je na obchodní příležitosti a vyhodnocuje účinnost jednotlivých marketingových aktivit.

SERVIS:

Řešení Microsoft Dynamics CRM umožňuje evidenci servisních smluv, poskytuje funkce pro správu a eskalaci servisních případů a obsahuje kompletní historii služeb zákazníkům. Zaměstnanci oddělení služeb se mohou opřít o jednoduše prohledávatelnou znalostní databázi, funkce plánování servisních zdrojů, tipy pro křížové prodeje či statistiky vytížení pracovníků a analýzy spokojenosti klientů.

MS Dynamics CRM Hosting umožňuje:

  • Rozsáhlé CRM funkce, vzhled a chování jako Microsoft Office
  • Konzistentní zákaznické procesy plně pod vaší kontrolou
  • Okamžitý start, levný provoz, snadné přizpůsobení
Rychlý start

Řešení Microsoft Dynamics CRM Hosting můžete začít používat prakticky okamžitě. Stačí vám k tomu Microsoft Internet Explorer a připojení k internetu. Nejsou potřeba žádné složité instalace. Výhody CRM systému můžete začít využívat během několika minut.

Ekonomické úspory

Výhodnější poplatek za provoz (oproti nákupu licence) a žádné další dodatečné výdaje. Náklady na software, hardware, komunikační infrastrukturu, zařízení nutná k provozu a obsluze aplikace či rozšíření vašeho datového centra vám klesnou na minimum.

Snadný přístup k zákaznickým datům

Microsoft Dynamics CRM Hosting zajišťuje dostupnost vašich obchodních dat. Umožňuje vám přístup k aktuálním informacím o vašich zákaznících kdykoliv a kdekoliv. Můžete pracovat v kanceláři nebo v terénu prostřednictvím standardního, offline nebo mobilního klienta k aplikaci.

Snadné pro uživatele

S Microsoft Dynamics CRM Hosting budou vaši uživatelé pracovat tak, jak jsou zvyklí. Bez ohledu na způsob používání systému (prostřednictvím aplikace Microsoft Office Outlook či webového prohlížeče), budou pracovat v prostředí, které již znají a kterému dobře rozumí.

Urychlení business procesů

S Microsoft Dynamics CRM Hosting mohou vaši klíčoví uživatelé velmi rychle připravit workflow, která standardizují a urychlí obchodní aktivity, zautomatizují opakující se úlohy a zajistí konzistentní provádění prodejních, marketingových a servisních procesů jednotlivými zaměstnanci.

Relevatní rozhodování

S pomocí Microsoft Dynamics CRM Hosting přeměníte vaše zákaznická data na klíčové informace, které vám pomohou při řízení vaší společnosti. Prostřednictvím průvodců můžete sami vytvářet velmi sofistikované sestavy. Vaši zaměstnanci budou mít vždy k dispozici aktuální informace a analýzy, což jim umožní činit rychlejší a lepší rozhodnutí.

Řešení pro menší společnosti

Microsoft Dynamics CRM Hosting mohou využívat i menší organizace, které s pomocí tohoto řešení nemusí předem investovat poměrně vysoké finanční prostředky do implementace serverového řešení. Tím mohou také menší společnosti a dokonce fyzické osoby získat profesionální řešení, které jim pomůže k rychlejšímu rozvoji jejich podnikání.

Přizpůsobení Vaší firmě

Microsoft Dynamics CRM Hosting lze jednoduše přizpůsobit či rozšířit dle specifických potřeb vaší organizace. Úpravy můžete provádět sami s pomocí jednoduchých, uživatelských nástrojů obsažených přímo v CRM aplikaci.


Pozn. MS Dynamics CRM Hosting vychází z produktu MS Dynamics CRM, řešení je kompletně přístupné přes internet.

 
Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->