Hypos CRM

hypos-crmHypos CRM je systém pro řízení firmy a komunikaci se zákazníky, který stojí na bázi vnitrofiremní sociální sítě.
Kromě přehledné komunikace se zákazníkem systém pomůže přehledně řídit celou firmu a zároveň pomůže snížit administrativní zátěž. Svým rozsahem míří k náhradě obvykle složitého ERP systému, ze kterého přináší jeho pozitiva a funkcionalitu pro management. Pro uživatele si ponechává přehlednost a intuitivnost.


Hypos CRM cílí ke zvyšování efektivnosti práce svých uživatelů a poměrně vysoké úrovni uživatelské customizace. Systém je standardně dodáván s analýzou potřeb společnosti, ze které vzejde nastavení systému. Díky tomu je systém Hypos CRM využitelný pro řadu oblastí a zákaznických vertikál.

HyposCRM

Obr. č. 1: Ukázka systému Hypos CRM

 

Výrobce Hypos CRM uvádí, že systém při svém vývoji stavěl na třech základních pilířích – Přehlednost, Komunikace a Přizpůsobitelnost.

 

Přehlednost

Systém historicky vznikal pod přísným dohledem UX designerů, kteří vedli zkušené programátory. Přehlednost a nadčasový design se neokouká a neodvádí pozornost od podstatných informací.

 

Komunikace

Prvek Zeď, na které mohou uživatelé komunikovat v rámci svého oddělení či napříč celou firmou je dobře známý ze sociálních sítí. Zeď přináší prvek uvolněnosti a kreativity. Inbox zase oprostí uživatele od nutnosti používat e-mail a pomůže zvýšit efektivnost práce. S Inboxem je totiž možné komunikovat s celým oddělením jako s jediným příjemcem. Systém notifikací upozorní na důležité události ve firmě. Uživatel systému tak nepřehlédne pozvání na poradu či přiřazený úkol. Vedoucí jsou zase upozorněni na splněný úkol či na posun v obchodním případu.

 

Přizpůsobitelnost

Hypos CRM není systém, ve kterém je problém se vyznat a funkcionalita je striktně daná. Dodavatel standardně provádí analýzu stavu a potřeb společnosti, navrhne možná vylepšení ve vnitrofiremních procesech a celý systém následně nastaví. Systém slouží stejně dobře obchodním společnostem, výrobním firmám, neziskovým organizacím, municipalitám, či penzionům a hotelům.

 

Napsali o produktu:

Implementací systému Hypos CRM jsme získali efektivní nástroj pro řízení zakázek a procesů v naší firmě. Díky přehlednému a intuitivnímu prostředí systému se všichni zaměstnanci dokázali rychle novému nástroji přizpůsobit a začít s ním pracovat na každodenní bázi. Vyhodnocování jednotlivých úkolů nám umožňuje operativně reagovat na průběh projektu a vést tak zakázky ekonomicky efektivním směrem.
Martin Hradec, Keepline s.r.o. Návrhy a realizace stylových interiérů

Hypos CRM je dílo Orange house, firmy z české kotliny. 
Web: http://www.hypos-crm.cz/

 
Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->