IZIO CRM

izio crm

Představujeme vám CRM informační systém IZIO, který má potenciál dát vašemu podnikání nový rozměr bez zdlouhavého nastavování a složitostí.
Dovést zakázku do úspěšného konce je často fuška. Chce to dopředu plánovat, dělit si úkoly, hlídat termíny, předávat informace, kalkulovat… A hlavně to chce posádku, která táhne za jeden provaz.
Jako správný kapitán máte sloní paměť a dokonalý přehled o všem a o všech, s IZIO můžete dopřát znalosti i ostatním na "palubě".

 

Co umí IZIO?

co umi izio CRM

Obr č. 1: Funkcionality IZIO CRM


CRM systém

IZIO CRM systém si pamatuje karty klientů a dodavatelů včetně zakázek, nákupů, seznamu úkolů a historie komunikace – pohromadě a přehledně seřazené. Založit nový kontakt vám díky propojení se systémem ARES zabere minutu, dohledat a upravit stávající ještě méně. Stejně tak fungují vlastní kategorie filtrování! Obsluha tak může pracovat bez zbytečného zdržování.


Objednávky

IZIO se stane vaším navigačním centrem: systém vám nahlásí, jestli bylo zboží objednáno, zaplaceno a v termínu také dorazilo. Na jednom místě uvidíte i náklady na objednávky, které pak můžete přiřadit k dané zakázce. Příklad: Termín dodání se zase posouvá? Záznam snadno upravíte a pošlete uživatelům upozornění (na pár kliknutí).


Plánování

IZIO vám připomene blížící se schůzku, poradu nebo důležitý úkol. Jednoduše si v něm naplánujete jednání, zarezervujete služební auto nebo školicí místnost. Aktivity můžete navázat na konkrétní zakázku, klienta nebo objednávku. A díky vlastnímu systému značení a filtrování vám postačí letmý pohled do kalendáře.


Evidence zakázek

Víte, která zakázka je zisková, která ztrátová? Kolik je jich rozpracovaných a kdo na nich aktuálně pracuje? Zeptejte se IZIO. Snadno s jeho pomocí zakázku založíte, rozdělíte na úkoly a pak jen sledujete, jak se plní. A na konci? Systém počítá výdaje na cestovné nebo třeba dárky a ukáže ekonomický přehled. To může být mimo jiné hodnotná informace, až budete příště posílat kalkulaci na podobný projekt.

IZIO CRM kalkulace-zakazkyObr č. 2: Přesné kalkulace zakázek v IZIO CRM


Firemní komunikace

Sehraný pracovní tým se pozná na první dobrou: mluví stejným jazykem. V IZIO CRM uživatelé jednoduše zadají úkol i s termínem splnění, o každé změně se dozví z připomínky v e-mailu nebo displeje mobilu. Chodí za vámi, že potřebují dohledat zprávu z minulého měsíce? IZIO dané nabízí na pár kliknutí. Získáte celou komunikační historii včetně přiložených souborů. Žádné prohledávání e-mailu nebo vytahování lístečků z koše.


Výkaz práce

Přenechte dohled nad odpracovanými hodinami na systému IZIO. Bude za vás sledovat, kdo na čem pracuje a jak si který projekt stojí. Umožní vám jednoduše vykazovat počet strávených hodin na úkolu nebo zakázce: v reálném čase nebo zpětně, online, ale třeba i pomocí otisku prstu. Zjistit aktuální hodnotu zakázky už bude hračka – IZIO vám zobrazí nákladovou i prodejní cenu.


Fakturace

Zadostiučinění pro každého vedoucího pracovníka: úspěšné předání projektu a závěrečná platba. Systém IZIO nabízí zjednodušení fakturace. Doklady v něm sami rovnou vystavíte – třeba rychlým načtením hodnot přímo ze zakázky. Tu si pak vytisknete, uložíte a odešlete klientovi. Samozřejmě ve standardizovaném formátu, opatřenou vaším logem.


Statistiky

Před vámi se vynořují různá strategická rozhodnutí? Zásadní je znát svoje síly: na základě reálných dat vám s daným může pomoci systém IZIO. Reálná data vám poskytnou spolehlivý přehled o fungování vašeho podnikání. Od výkonu jednotlivých člennů, přes ziskovost projektů v čase až po strukturu nákladů. Můžete tak zjistit, jak si ve skutečnosti vedete.


Mobilní aplikace

Mějte kdykoli a odkudkoli přehled o tom, co se děje. Díky mobilní aplikaci pro nejpoužívanější systémy iOS a Android máte dostupné zakázky, úkoly, kontakty a výkazy na pár tapnutí přímo z displeje smartphonu. Můžete využít navigaci cestou na schůzku s klientem nebo krátká upozornění na ploše mobilu i u vypnuté aplikace.

Vyzkoušejte si IZIO CRM na měsíc zdarma! Víc informací o systému najdete na www.izio.cz.

 
Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->