eWay

eWay

eWay je informační systém nad MS Outlook pro malé a střední firmy. Tento systém má za úkol především zefektivnit řízení firem, které využívají u zakázek projektový přístup.

eWay Vám přinese do firmy 4 hlavní výhody:

Systém pomůže navýšit firmě prodej

eWay podporuje řízení vztahů ze zákazníky. Tím, že evidujete všechny zákazníky, dokážete je segmentovat, znáte jejich minulost a sdílíte to vše v rámci firmy umožní navyšovat při správném přístupu prodej.

Procesní řízení

eWay podporuje ve Vaší firmě procesní přístup, tím, že zautomatizuje Vaše procesy. Budete si jistí, že tok informací bude probíhat tak jak je nastaven a rychle zjistíte, kdo ve firmě udělal chybu.

Zefektivní řízení projektů

Systém eWay je zaměřený na firmy, které poskytují služby v rámci projektů. Systém Vám umožní vytvářet a evidovat projekty, přidělovat k projektům týmy, uchovávat veškerou komunikaci k projektům (emaily, telefonáty, dokumenty) a sledovat docházku k jednotlivým projektům

eWay jako nástroj zpětné vazby

eWay má v sobě zabudovanou analytickou část, která Vám dá zpětnou vazbu o tom, které projekty byly finančně úspěšné, kteří členové týmu jsou výkonnější, kolik u Vás zákazníci utrácí apod.

Další možné funkcionality:

  • vytváření skupin uživatelů
  • sestavení týmů pro projekty
  • evidence společností a jejich sdílení v rámci firmy
  • docházkový systém propojený s projekty
  • ukládání a správa dokumentů
  • plánování volných kapacit na projekty
  • reportování nákladů a výkonnosti pracovníků
  • mezi jednotlivými položkami se dají libovolně vytvářet vazby

Informační systém eWay těží z komfortu aplikace MS Outlook. MS Outlook je často první spouštěnou a poslední vypínanou aplikací. eWay CRM výrazným způsobem MS Outlook rozšiřuje a dává mu nový rozměr. Uživatelé jsou na něj zvyklí, takže výrazně usnadňuje přechod na nový systém.

MS Outlook má na svém počítači přes 90 % uživatelů, proto je implementace eWay CRM rychlá a nenáročná na zaškolení uživatelů.


eway.png

 


Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->