SAP CRM

SAP CRM

SOFTWARE, KTERÝ VÁM UMOŽNÍ IT VZTAHY SE ZÁKAZNÍKY BEZ KOMPROMISŮ

V prostředí, kde mnoho společností ztratilo pojem o skutečném významu řízení vztahů se zákazníky (CRM), je nutné si připomenout o čem CRM vlastně je. Je o získávání a udržení zákazníků, zvyšování loajality zákazníků, porozumění zákazníkům a implementaci strategií zaměřených na zákazníky. Společnost, která je skutečně orientovaná na zákazníky, řídí svůj růst, udržuje si konkurenceschopnost a dosahuje provozní dokonalosti.

Tohle vše bylo důvodem proč společnost SAP představila “CRM bez kompromisů”. Vyslyšeli jsme potřeby našich zákazníků, kteří se ptali po rychlém osvojení aplikace uživateli a vysoké produktivitě uživatelů, rychlém nasazení a snadném provozu podle nejlepších zkušeností z praxe.

Pokud se chcete vyvarovat výměně CRM, měli byste hledat aplikace, které jsou:

  • Jednoduché -– uživatelé se je naučí ovládat intuitivně a efektivně, mají jednotné webové uživatelské rozhraní v rámci celého CRM řešení, poskytující rozsáhlé funkce jedinečně připravené pro podnikové uživatele.
  • Pružné –- vyberte si správné CRM řešení pro správnou situaci s pružným modelem nasazení, který nabízí modely on-premise, on-demand a hybridní.
  • Úplné –- zákazníkovi je vždy poskytnuta přesná a stejná informace díky funkcím, které pokrývají všechny komunikační kanály a oblasti: marketing, prodej a servis, dále obsahuje analytiky, ucelené procesy a procesy specifické pro jednotlivá odvětví, jejichž základ je tvořen ověřenou platformou SAP NetWeaver.

Software SAP CRM již pomohl nejlepším společnostem ve více než 25 odvětvích vytvářet ty nejlepší vztahy se zákazníky díky porozumění potřebám zákazníků, zlepšením efektivity, zjednodušením kritických podnikových procesů a rychlou adaptací na měnící se potřeby podniku a zákazníků.

CRM software od SAP: funguje okamžitě, roste strategicky, je bez kompromisů

Společnost SAP nabízí řešení “CRM on-demand”, které je snadno použitelné, s možností webového přístupu a je dostupné na základě poplatku. S tímto řešením mohou organizace okamžitě zlepšit efektivitu prodeje, servisu a marketingu. A přitom si stále mohou ponechat otevřenou budoucí strategii, nemusejí volit kompromisy s ohledem na efektivitu nákladů nebo osvojení řešení uživateli.

S pomocí SAP CRM a s řešením SAP CRM on-demand můžete bezpečně udělat z CRM hnací stroj vaší celkové podnikové strategie. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si ROI reporty (v angličtině) a podívejte se na podnikové mapy řešení SAP Business Maps (v angličtině).

 

Více informací o aplikacích:

SAP CRM (PDF 360 kB)

SAP Business All-in-One (PDF 1245 kB)

SAP CRM Sales (PDF 224 kB)

SAP Business Communications (PDF 160 kB)

SAP Real-Time Offer Management (PDF 1249 kB)


 


Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->