UNiQ

unique crmCRM systém UNiQ je webová aplikace, umožňující přehledné vystavování faktur online, jejich evidenci, dělení dodavatelů, vedení obchodních případů – celkové komunikace s klientem(upozornění na další komunikaci), zasílání nabídek, sdílení dokumentů. CRM systém UNiQ je vhodný pro obchodní manažery, obchodní zástupce, asistentky, marketing i servis. Smyslem aplikace je doručit klientům jednoduchým způsobem služby a možnosti, které komplexně podpoří jejich obchodní aktivity. Každá společnost by tak měla získat lepší přehled nad svým potenciálem, vyšší schopnost prohloubit vztahy se svými zákazníky a rozpoznat nové obchodní příležitosti.


Obsah CRM systému UNiQ (ve stručnosti):

  • systém obsahuje evidenci obchodních případů
  • umožňuje přehledné vystavování faktur online
  • kdekoliv se můžete přihlásit k systému přes internet !
  • evidence dodavatelů, optimalizace funkcí pro ISO 9001
  • vytváření firemní agendy(i více divizí), vkládání odběratelů
  • možnost vytváření dodacích listů, faktur
  • tisk do html, PDF nebo na tiskárnu


CRM systém UNiQ zahrnuje následujcí oblasti:

Zákazníci - evidence a správa zákazníků a služeb, vytváření nabídek a smluv. Jednoduchá administrace, kopírování, editace.

Fakturace
- evidence s správa faktur,  dodacích listů, vystavování objednávek. Možnost nastavení automatického obnovování a vystavování dle Vaší potřeby.

Divize - systém nabízí možnost rozdělení Vaší společnost na divize. To slouží ke změně hlaviček, mailů a dalších údajů. Ušetří nejen čas.

Zaměstnanci
- evidence zaměstnanců, počítání srážkové a zálohové daně, odesílání účetního přehledu e-mailem

Nastavení - konfigurační část systému

Dokumenty - sdílené dokumenty, pracovní manuály

Dodavatelé - evidence a správa dodavatelů a jimi vystavených faktur, naskladňování zboží vyžaduje aktivní modul Dodavatelé

Sklad - evidence a správa skladových položek, vyskladňování zboží, tvorba dodacích listů vyžaduje aktivní modul Sklad

Prodej - evidence a správa partnerů, zprostředkovaných zákazníků a služeb, evidence provizí vyžaduje aktivní modul Prodej

 

CRM systém AWIS


Hlavní výhody CRM systému UNiQ:

  • Webová aplikace – není třeba nic instalovat ani updatovat, můžete pracovat odkudkoli a kdykoli máte připojení k internetu.
  • Jednoduché ovládání – není třeba se nic učit, aplikaci se rychle intuitivně naučíte jako byste procházeli webovou stránku.
  • Server hosting – není třeba kupovat server ani notebooky či PC, aplikace se pronajímáCRM systému UNiQ je možné vyzkoušet na www.systemcrm.cz. Přístupové jméno/heslo naleznete na stránkách u přihlášení.

Tvůrce - společnost A.W.I.S. Správa, systém s.r.o. má více než 10 leté zkušenosti s vývojem aplikací pro podnikovou sféru z různých odvětví trhu.

 
Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->