Anabix CRM

Tisk

Společnost Anabix CRM s.r.o. provozuje český online CRM systém Anabix, kde máte svoje klienty a historii veškeré komunikace na jedné stránce. Získejte okamžitý přehled, kdo s klientem mluvil, kdy s ním mluvil a o čem. Využívejte chytrou automatizaci vašich obchodních procesů. Zaregistrujte si 30-denní testovací účet zdarma.

 


Výhody Anabixu:

Vše důležité najdete na jedné stránce kontaktu
V Anabixu nemusíte otvírat spoustu oken, abyste se dostali k informacím, které potřebujete. Přehled o údajích klienta, aktivitách, úkolech, obchodních případech, přílohách i seznamech najdete na jednom místě.

Napojit si můžete libovolnou emailovou schránku
Propojením svých emailových schránek získáte přehled o odeslaných i přijatých emailech, které si s klienty vyměníte. Nemusíte do CRM systému zadávat emaily ručně.

Automatizujte svoji práci s CRM
Pryč jsou doby, kdy jste museli hlídat termíny obchodních případů, přemýšlet o návaznosti úkolů nebo složitě kontrolovat aktivitu s vašimi kontakty. Tohle a spoustu dalších věcí snadno vyřešíte pomocí automatizace (triggerů).

Anabix CRM - karta kontaktu

Obr. č. 1: CRM Anabix - ukázka karty kontaktu

 

Funkce Anabixu:

Stránka kontaktu – srdce vašeho podnikání
Žádné tabulky v Excelu, žádné další otevřené záložky. V Anabixu máte jeden kontakt na jednu stránku a všechny informace pohromadě: schůzky, telefonáty, poznámky, přílohy, úkoly, obchodní případy, dokonce veškerou emailovou komunikaci vás i vašich kolegů.

Seznamy – pořádek v kontaktech
Seznamy kontaktů lze roztřídit do jednotlivých skupin a segmentů. Mohou kopírovat cestu vašich zákazníků od zájmu, přes realizaci až po zákaznickou péči. Můžete v nich sdružovat obchodní partnery, tvořit seznamy pro jednotlivé uživatele nebo je třídit dle toho, co zakoupili. Seznamy jsou přehledné a stanou se nejen nedílnou součástí vašich obchodních procesů.

Vlastní pole – nastavte si, co chcete u klientů sledovat
Potřebujete si u kontaktů či obchodních případů poznamenat pro vás specifické informace? To není v Anabixu problém. Stačí si založit vlastní pole. Na výběr jsou pole textová, datumová, číselná či výběrová. Evidujte si narozeniny, svátky, výročí, obor podnikání, důvod nezájmu, provize a mnoho dalších pro vás důležitých dat.

Informace o firmách přímo v Anabixu
Zajímavá je karta firmy. Zadáte IČ českého či slovenského zákazníka a Anabix vám automaticky zobrazí a doplní informace z databáze MERK jako je název firmy, DIČ, fakturační adresa, počet zaměstnanců, okres i obor podnikání. Přímo na kartě firmy najdete také tlačítko MERK, kterým odkryjete další užitečné informace (přehled vlastníků, jednatelů, zisky, dotační granty, důležité změny, a dokonce i zajímavosti z médií).

Úkoly
Úkoly jsou základem práce v Anabixu. Vytvářet je můžete jak sami sobě, tak je delegovat na své kolegy. K dispozici máte tvorbu kategorií a šablon, které se hodí pro automatizaci procesů. Schůzky a události si můžete rovněž propisovat do Google kalendáře a abyste nebyli ve stresu, Anabix vám bude pravidelně posílat souhrn denních úkolů, případně úkolů po termínu, a to přímo na váš email.

Obchodní případy
Sledujte své zakázky od začátku do konce, získejte o nich přehled a nezapomínejte je dotahovat. Obchodní případy v Anabixu využijete nejčastěji pro akvizici nových klientů, ale hodit se vám budou také pro realizace zakázek či časově omezený zákaznický servis. V případě, že pracujete ve vzdělávací firmě či prodáváte nemovitosti, využijete také hromadné obchodní případy. Ty slouží k zadání všech účastníků/klientů a sledování komunikace nad celou zakázkou.

Emaily
Už se nikdy nebudete muset přehrabovat v emailech a hledat starou konverzaci s klientem. V Anabixu je najdete v kopii roztříděné přímo na kartách kontaktů. Stačí si spojit vaše emailové schránky a synchronizace již zařídí vše potřebné.

Automatizace (Triggery)
Dle informací výrobce systému Anabix zákazníci na aplikaci nejvíce oceňují možnosti automatizace. Je možné systém nechat hlídat termíny, aktivitu nad kontakty a řídit obchodní proces. Díky tomu budete mít více času na své podnikání. Je možné si vytvořit komunikační mapu obchodních procesů a tu ve spolupráci s dodavatelem převést do nastavení triggerů.

Reporty aktivit, úkolů i obchodních případů
Přehled získáte díky reportům. Reporty jsou zdařilým nástrojem, který usnadní přehled nad činností nejen vaší, ale i vašich podřízených. Sledujte, kdo z podřízených má nejvíce telefonátů nebo schůzek, kolik úkolů zvládli a co jim ještě zbývá. Díky reportu obchodních případů se dozvíte, počet obchodních případů dotáhnutých do konce, prohraných i odložených na později.

Práva dle uživatelských rolí
Velkou výhodou online CRM systému je přehlednost veškeré komunikace s klientem, kterou vede s někým z vaší firmy. Někdy ale nastanou situace, které vyžadují omezení viditelnosti těchto dat. Tyto případy je možné řešit díky uživatelským rolím, kdy je jen na vás, kterému uživateli povolíte vidět všechno a u koho naopak zvolíte omezený přístup.

Import i export dat podle svých potřeb
Pokud jste se rozhodli přejít k Anabixu z jiného CRM systému nebo jste dosud pracovali s Excelem a potřebujete importovat větší množství kontaktů, firem, aktivit a mnoho dalšího, pak je možné využít nástroje importu. Na přehledu kontaktů, firem, aktivit, úkolů i obchodních případů najdete také možnosti exportu. Vybrat si můžete kompletní export nebo si vyfiltrovat data a export provést pro danou množinu dat.

Napojení na nejpoužívanější online fakturační systémy
Systém nabízí přehled o stavu faktur přímo na kartě kontaktu zákazníka, a to včetně kompletních informacích o platbách. Spojení je nachystáno pro nejpoužívanější online fakturační systémy – českou a slovenskou SuperFakturu, Fakturoid, FAPI a iDoklad. Formou ručního importu lze také nahrát faktury ze systému Pohoda.

Chytré emaily
Spojení Anabix a SmartEmailingu umožní přenášet kontakty skrz propojené seznamy. Díky tomuto propojení můžete posílat hromadné emaily nebo si připravit série emailů, které se automaticky rozešlou při přidání kontaktu do seznamu v Anabixu. Samozřejmostí je sledování statistik o odeslání, otevření emailu nebo o kliknutí na odkaz.

Sledujte vyplácené provize skrz AffilBox
Pro partnerský program výrobce systému Anabix se osvědčil provizní systém AffilBox. Pokud chcete o vašich obchodních partnerech rovněž získat přehled přímo v CRM systému, využijte tuto kombinaci.

Integrované API
Máte vlastní systém na svá data či formuláře na sběr kontaktů z webu? Potřebujete propojit Anabix se softwarem, který zatím nemáme napojen? Využít můžete připravené API. V tom případě můžete kontaktovat dodavatele Anabixu, nebo můžete seznámit svého programátora s příslušnou API dokumentací.

 

Co dále můžete očekávat od CRM Anabix:

  • průhledné tarify podle počtu kontaktů a uživatelů s roční, pololetní či čtvrtletní platbou,
  • veškeré funkce systému dostupné ve všech tarifech bez příplatků,
  • prostředí systému v češtině a angličtině,
  • přístup do účtu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přes libovolný internetový prohlížeč,
  • bezpečnost dat a zálohování systému,
  • splnění požadavků GDPR,
  • českou zákaznickou podporu s online konzultacemi zdarma,
  • pravidelné články a videa na blogu informující o novinkách, doporučených postupech práce s Anabixem i tipech na rozvoj v oblasti podnikání,
  • osobní setkání v rámci veletrhů, konferencí či pracovních obědů,
  • partnerský program pro spokojené klienty a další obchodní partnery.


Anabix je CRM řešení, díky kterému můžete získat poměrně jednoduchý a výkonný nástroj pro správu a péči zákazníků. S Anabixem budete mít rychlý přehled, kdo, kdy a o čem s klienty komunikoval. Dodavatel nabízí možnost registrovat si plnohodnotný testovací účet a vyzkoušet Anabix na 30 dní zdarma - https://www.anabix.cz/try/
O online ukázku či konzultaci zdarma je možné si požádat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Komentáře

avatar Votadyday
0
 
 
yeezy 700 wave
adidas yeezy
adidas yeezy
pandora charms
adidas yeezy boost 350 v2
yeezy shoes
pandora jewelry official site
yeezy 350 clay
hogan online saldi 70
yeezy boost 350 v2 butters
adidas yeezy
yeezy 700 wave
pandora eshop
adidas yeezy boost
yeezy 350 static
yeezy 350
bracelet pandora
pandora charms
锘?a href="http://www.canada-pandora.ca">pandora charms
yeezy 500 utility black
yeezy boost 350 v2 hyperspace
yeezy sesame
pandora
拧perky pandora
yeezy 350 static
adidas yeezy
sesame yeezy
pandora soldes 2019
hogan sito ufficiale
yeezy boost 350 v2 hyperspace
pandora charms
yeezy 500
Pouze registrovaní uživatelé můžou přidat komentář
 


HR systém Vema - komplexní informační systém pro řízení lidských zdrojů.

Tip na oblíbený CRM systém eWay-CRM.
CRM portál
-->